Novinky okolo fora zde.
M@rty
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Playlisty Music-Forum

Příspěvek Uživatelský avatar od M@rty » 28 čer 2018, 15:51

Dnešním dnem vychází nový playlist HIP HOP & RAP VOL.1. Ano je to teprve týden co Music-Forum rozjelo sekci playlist a už vydává 2 playlist. První playlist vyšel minulou středu CLUB DANCE VOL.1. Vůbec jsem neměl ani čas napsat proč tato sekce vznikla a proto bych vám o tom chtěl dát něco vědět.

Já jako admin a majitel webu jsem aktivní na youtube skoro 10 hodin denně a snažím se přidávat co nejnovější a nejpopulárnější obsah (samozřejmě nejde uhlídat vše).

Jaký obsah se snažím hlavně přidávat ?
Snažím se přidávat obsah , který je od oficiálních kanálů interpretů, protože se chci vyvarovat nefunkčními songy , které byly vymazány z obsahu youtube za porušování autorských práv.

Jak mě napadla myšlenka Playlisty?
Vím že na internetu je spoustu mp3 serverů , kde můžete vytvářet své playlisty. Bohužel tento web není tvořen pro takové účely už jen proto že je toho plný internet. Napadla mě ale jiná věc a tou , že by bylo super kdyby lidi co si vytváří playlisty na youtube ukázali ostatním co rádi poslouchají. I já si najedu na youtube a pouštím si různé playlisty ať na mobilu , nebo mé 4K TV , když sedím doma s přáteli. Chtěl bych aby i vy jste přispěli a ukázali jaký songy máte rádi. Stačí vytvořit playlist seznam na youtube a hodit ho na Music-Forum.Cz.

Music-Forum.Cz a jeho vlastní playlisty?
Tak teď už jsme u hlavního tématu a tou jsou vlastní playlisty , které dělám pro vás pod tuto stránku. Jelikož si poslechnu denně vážně moc tracků a chtěl jsem vybrat vážně skvělé songy , které stojí 100% za poslech. Vždy když se mi zalíbí nějaký track , tak si ho hned přidám se playlistu a jakmile jich mám 20 vydám celý playlist na tento web. Vybírám pouze z nových songů které vychází. Všechny songy co jsou v playlistu naleznete i na tomto webu ke stažení.

Všechny playlisty , které se nachází na webu , nejdou stáhnout jako komplet. Music-Forum nic neupladuje na žádné file servery , nebo jiné stránky kde stahovat soubory. Nahrávání přímých tracků je na Music-Forum přísně zakázané z důvodů porušování autorských práv.

V brzké době určitě bude vycházet nový playlist s HOUSE MUSIC.

Děkuji za pozornost Admin M@rty !
Jsem DJ a zároveň majitel tohoto fóra.
Pokud si chceš poslechnout mé sety , tak klikni zde.
Pokud máš zájem si mě pozvat do klubu napiš mi na email: cica156@gmail.com

Komentovat